Imprezy okolicznościowe

Proponujemy Państwu wytworną, klimatyzowaną salę bankietową odpowiednią na bankiety, cocktaile, imprezy integracyjne i promocyjne oraz okolicznościowe oficjalne i prywatne jak:
  • wesela
  • chrzciny
  • komunie
  • jubileusze
  • rocznice
  • i inne

Wyjątkowy wystrój, elegancka i przestronna sala urządzona w unikalnym stylu powoduje, że potrafimy sprostać najwyższym wymaganiom każdego klienta.

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie organizacji wszystkich imprez - od tych małych przyjęć po duże bale.

Mamy duże doświadczenie i potrafimy sprawić, żeby każde przyjęcie było jedyne w swoim rodzaju. Wiemy jak połączyć dobrą zabawę z elegancją, by każdy gość czuł sie wyjątkowy.
W każdym przypadku oferujemy profesjonalną i miłą obsługę, która dba o to, aby impreza była udana pod każdym względem.

Indywidualnie ustalamy szczegóły bankietu i menu, które ściśle dopasowujemy do życzeń i zasobności portfela. A nasz doskonały szef kuchni wyczaruje pyszności, kórym trudno będzie się oprzeć.

Z myślą o jak największej wygodzie gości przedstawimy ofertę, zaproponujemy rozwiązania, doradzimy tak, aby Państwo byli zadowoleni.

Nasze usługi świadczymy z dbałością o szczegóły, a profesjonalna obsługa zapewnia doskonałą atmosferę podczas przyjęcia i nienaganny serwis.

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klienta, oferując niepowtarzalny charakter przyjęć oraz niezapomniane wrażenia, a wszystko w atrakcyjnej cenie.

Nasze doświadczenie i profesjonalizm potwierdzają rzesze zadowolonych, wiernych klientów. Naszą specjalnością jest organizacja wesel, bankietów firmowych, przyjęć rodzinnych, i to zarówno kameralnych, jak i dla większej grupy gości.

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko
Adres e-mail
Telefon
Wiadomość

Polecane oferty